Відгуки
В ТЦ на Центральному ринку дуже нетактовна продавчина, висміює розмір покупця зрівнюючи з іншими людьми і ставить недоречні і некоректні питання "Де ви вдягаєтесь? В Детском мире?. Не рекомендую ходити до таких поодавчинь. Сам магазин дуже сподобався, великий вибір вишиванок.
Актуальний опис
Гарне обслуговування
Швидко відправили
Замовляла тут рушники для вінчання і залишилася в повному захваті! Менеджер — справжня професіоналка: дуже швидко відповіла на всі питання та врахувала моє прохання щодо "чистої середини" на рушниках. Окремо хочу відзначити швидкість роботи: від моменту замовлення до відправки пройшло лише 13 хвилин! В наш час такий сервіс — велика рідкість. Рушники дуже гарні, якісні та повністю відповідають фото на сайті. Щиро рекомендую цей магазин усім, кому важлива не лише якість товару, а й відповідальне ставлення до клієнта. Дякую за допомогу у підготовці до важливої події!
Бажаєте залишити відгук?
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Український рушник 










